Detroit Red Wings
Utolsó hsz: 19 1 10 7 12 9
Idõpont: 10:29
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.19. 11:19  l  #15848
Az a legjobb, amikor olyanok bíróznak, akik egy másodpercet nem láttak a párharcból, max néhány gifet
Odaát leírtam én is, hogy a meccsen tényleg jobban jöttünk ki a fújásokból, de könyörgöm, vegyük már le a szemellemzőt. A négy meccsből háromszor jobbak voltunk, teljesen megérdemelten vezetünk, és ha Smith nem véd így, akkor csúnyább eredmények is születhettek volna a Pepsiben.
108 lövést engedtetek 130 perc alatt, igazából nem is értem, mit kell ezen magyarázni.
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.19. 10:58  l  #15847
2005 óta ez folyik. Csak mindenki akkor jön rá, amikor kipicsázza a liga a csapatát.
Hall of Famer

Válasz MickeyKnox hozzászólására (#15831)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.19. 10:56  l  #15846
lapozzunk, kutyát nem érdeklik a bírók

ma game5
3 win kell zsinórban, alapszakaszban többször is összejött
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.19. 10:23  l  #15845
A túl sok embert nálunk is befújták, amikor hatan voltunk előnyben, és a kilőtt korongnál meg nincs sok magyarázkodni való szerintem.

Flames 10 PIM, Avs 8 PIM.

Nemsokára vki nagyokos megmondja, hogy a lotteryt kompenzálja nekünk a liga most.

Na haladjunk.
All-Star

Válasz ray hozzászólására (#15842)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.19. 8:14  l  #15844
Haha, kár hogy nem nyertetek(), kíváncsi lettem volna ha jövünk a bírókkal mit szóltok.:hello

BigFoote be is írta, OT-ban kompenzálni fognak, meg is kaptátok egyből, nem éltetek vele, nyertünk, megyünk Calgary-ba.

Nyilván csak a bírók miatt nyertünk, nem azért mert jobbak voltunk a 2. harmad közepétől, volt két vas is regular végén, csak mondom.

Otthon lemoshattok minket a pályáról, biztos nem nekünk fognak fújni, mert nekünk soha nem is szoktak, az Avs nincs a liga térképen rajta.

All-Star

Válasz Trigo hozzászólására (#15841)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.19. 7:53  l  #15843
Te láttad a meccset? Miről beszélsz? A delay of game-et konzekvensen befújták végig, ellenünk pl. az OT-ban!

A Flames ugyan úgy ütött egy PP gólt, ugyanolyan kiállításból amilyen szituból volt vagy 10 a meccsen. Nem látom, hogy mi a különbség. Ha ugyanezt a PP-t 8 percel a vége előtt kapjuk és akkor ütjük be, vagy 3 percel a vége előtt. De úgy is rákérdezhetnék, hogy rendben, elmarad a mi előnyünk és az övéké is, akkor nem 2-2, hanem 1-1 a regular. Ennyi.

MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.19. 7:02  l  #15842
hagyd már abba a mutogatást a Bruins topica, olyan gyerekes!

-

tök igazuk van a flames szurkolóknak. Utolsó 5min-ben 4mint PP-t kapni olyan dolgokért, amiket 55 percig össze-vissza fújnak...ez elég gáz.

Válasz Johnesz hozzászólására (#15840)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.19. 2:42  l  #15841
Ez aztán az érvelés az adott problémára

amúgy Mickey, ne vitázz a győztesekkel, felesleges. A győztes csapat szurkolója sosem szereti elismerni, ha szar van a palacsintában.
2.sor

Válasz Dany hozzászólására (#15839)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 20:59  l  #15840
Furcsa. Pedig az ilyen tényfeltáró hozzászólásra annak a válasznak kellene érkeznie, hogy "ne rinyáljatok", illetve, hogy "talán 2 perc", lásd Bruins topic.

Elképesztő amúgy ez a zebra brigád. Fogalmam sincs, hogy hogyan vezethettek egyáltalán meccset újra a mi meccsünk után, erre pontosan ugyanazt lehozzák máshol is. Faszfej liga.

Válasz Shad hozzászólására (#15835)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 20:37  l  #15839
OT-ban kaptatok egy PP-t, a harmadba nem tudtátok bevinni a korongot...

2 meccsen lőttünk 108-at kapura, hülyét is kaptam volna ha nem nyerünk.

Most persze Ti kaptok hülyét, de inkább az a kérdés hogy hol a Johnny Hockey meg hogy tudunk 100-at lőni kapura a nyugati első ellen?
All-Star

Válasz MickeyKnox hozzászólására (#15838)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 19:35  l  #15838
Vagy en nem irtam erthetoen, vagy nem megy a szovegertelmezes:

- alabb irom hogy a meccs elejetol kb 95%-ot elengedtek ami amugy nem pelda nelkuli (CBJ-TBL)
- utana (jelzem ugy hogy semleges es Flames fanok is elore "tudjak, hogy be fognak fujniegy olyan szabalytalansagot, amibol volt kb 10 a meccsen, de pont a vege elott, amikor nekuk all az eredmeny, pipont akkor kell egyet befujni (raadasul ott is, rogton elotte Nemeth ugyanazert semmit nem kapott)
- ez utan meg a linkelt 2, joval egyertelmu, sulyosabb szabalytalansagot " valami megmagyarazhatatlan okbol" nem fujjak be.

A lenyeg:

Ha csak az elsot befujjak, 4 on 4 van a PP helyett, Ha mindkettot , akkor emberhatranyban, 0:2-rol vagy 1:2-rol , ures kapuval fejezitek be a harmadot/meccset es joval kisebb az esely az egyenlitesre.

All-Star

------------
  "Nem tetszett a kor és benne az ember..."
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 15:52  l  #15837
Az első gifnél csak pont az maradt le, hogy Fantenberg kb. a félpályától csapkod a botjával és egy centit nem tágít, kb. ő maga adta el ezzel a bíróknak az egészet.

Oda-vissza lehet linkelni ilyen képeket, kezdve a magasbotoktól, melyekből semmit nem fújtak be a vérző arcú játékos ellenére sem, vagy Lindholm zebrák előtti parasztkodása előző meccsen, melyből valamiért 4-on-4 lett, amit még a kanadai kommentárok sem értettek.. Még biztos lehetne sorolni, hirtelen most ezek jutottak eszembe. Szar a bíráskodás, de ne csináljunk úgy, mintha ebből csak mi profitálnánk.
1.sor

Válasz MickeyKnox hozzászólására (#15832)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 14:39  l  #15836
hát ez így no komment
2.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 11:49  l  #15835

Egyetértek amúgy veled. Tényleg szarok voltak a bírók.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 10:03  l  #15832
Hogy illusztraljam is: (holnap kitorlom oket a savszel miatt)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 8:04  l  #15831

Hogy baszna szajba a kibaszott kurva anyjat Bettman, az NHL Officials Association es vegul, de nem utolso sorban Meier es Hanson!

NEM ERDEKEL hogy ,emmyit lott kapura az Avs
NEM ERDEKEL hiogy mennyire jatszottunk jol vagy nem jol
NEM ERDEKEL hagyan jatszott Gaudreau, Monahan, Nel, vagy akarki
NEM ERDEKEL semmi egyeb magyarazkodas (bocs Avs szurkolok, veletek nincs bajom, de ti sem)

Ezt a ket fasz birot elvileg mar elmarasztaltak azutan amit a Leafs-Bruins meccsen muveltek. Ugy volt, hogy nincs tobb meccsuk.

Erre megkapjuk oket azon a meccsen, ahol eldolhet (eldolhet? ELDOLT) az egesz szeria.

Idemasoljak durvan 600-700 hozzaszolast kulonbozo forumokrol, ahol az elso AVS gol utan mindenki megjosolta, hogy itt bizony avs elony lesz a vege elott 2-3 perccel???

Az egesz meccs ugy ment, hogy emgedtek a ket csapatot jatszani (fejbol felsorom a sajat es az AVS legalabb 5-5 megadhato kiallitasat, amit elengedtek.

Erre befujnak kettot a vegen? A jo edes anyjukat. (a puck over the glass meg ertheto is, a Backlund fele volt a meccsen elobb is, mind2 oldalon, erdekes, azokat nem kellett befujni...)

Es ezek utan meg mind2 biro tatott szajjal nezi Gaudreu elkaszalasat es a Valimaki elleni high sticket is.

Ha nincs ez a vegjatek, rugva, harapva, meg egy kis szerencsevel en biztos vagyok benne hogy hozzuk azt a maradek 3 percet.

Gusztustalan.

---------------------------------------------------------------

A csapat, Treiliving es foleg Peters majd megkapja a magaet tolem penteken, vagy a 6 meccs utan, megint volt kb 35 perc ahol ugy-ahogy elfogadhatoan jatszottunk,

All-Star

Válasz Fabio hozzászólására (#15829)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.18. 1:04  l  #15830
jah, ha a baseballhoz nézzük, akkor nem sok. Ha az NFL-hez, akkor meg orbitálisan sok. Nézőpont kérdése.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 23:28  l  #15828
jah bocs, nem tudtam, hogy ide csak calgarysok írhatnak írjál nyugodtan, hogy mi nem tetszik a rendszerrel kapcsolatban, de ne csodálkozz ha erre más is reflektál miután ez egy fórum.

a 82 meccses alapszakasz meg nyilván dollár papa miatt van, de ha azt nézzük, hogy baseballban letolnak alapszakaszban 162 meccset fél év alatt, már nem is tűnik olyan soknak.
4.sor

Válasz Trigo hozzászólására (#15822)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 22:48  l  #15827
Ez egy nagyon jó kis írás.
MVP

Válasz MickeyKnox hozzászólására (#15826)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 22:37  l  #15826
Az eredeti hozzászólás módosítva lett a felhasználó által!
How the Avalanche are beating the Flames at their own game:

(a ket abra a lenyeg)

HIVATKOZÁS
All-Star

Válasz MickeyKnox hozzászólására (#15825)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 22:16  l  #15825
  Az a baj, hogy nem celpesszimizmus...

A sorozat elott utaltam ra, hogy a csapatunk (szokas szerint) Jekyll and Hyde. Az elso sor foleg.

Raadasul fejben szokasosan gyengek a sracok. Leirok egy peldat, hangsulyozva, hogy termeszetesen NEM ezen ment el a meccs (2:6. 56 kapuraloves, stb)

Game 3, elso par perc: kihagyott PP, Backlund kapuvas; azaz egesz turheto kezdes.

Aztan befujnak egy olyan hook-ot, amibol volt a meccsen kb 40 a ket csapat reszerol; sulyosbitba a jogos too many man-el.

Full 2 perc hatrany, raadasul (balszerencse) 2 ember utoje is torik.

0-2, meg egy hook, ez legalabb annak is nez ki, visoznt Zadorov ugy esik, mintha legalabbis agyugolyoval lottek volna meg. Elozo meccsen Gaudreaut kevesebb szineszkedesert kikuldtek.

Amiert ezt (talan tul reszletesen leirtam):

Rutinos PO-s csapat elkonyveli az egeszet balszerencsenek, mi tobb, felspannoljak magukat, hogy na, akkor csakazertis megmutatjuk. Nezzetek vissza a meccset, kb a 2 harmad vegeig az egesz csapat ugy be van szarva, hogy szinte hozza nem mer erni az ellenfelhez. (utovel legalabbis). Utana? Teljesen ossze-vissza megyunk a nagy, de szuksegtelen utkozesekre, sipszo utani hirigekre, stb, ekozben Mack es a tobbiek siman koriznak kaputol kapuig.

Ez az edzo es a tobbi trainer hibaja, raadasul nem is ujkeletu. (Lasd Ducks elleni meccseink 2006-tol!).

A csapat keptelen osszpontositani, tultenni magat a nehezsegeken, minden egyeb problema ebbol szarmazik. (A rohejes dolog az, hogy mondjuk 0:3 az elso tiz percben abszolut nem zavarja oket, de a femtebb emlitett dolgok igen. )

Ugyhogy ezert a pesszimistabb hozzaallas, bar en a mai meccs vegeig meg siman remenykedem, hogy ebbol best of 3 lesz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kozben most olvasom, Fantenberg helyett Välimäki jatszik. Az egyetlen problemam, hogy Rasmus mellett es nem Gio-val. (Brodie eddigi hibai miatt jobban biznek a Gio-Jusso, Rasmus-Brodie parokban.

-----------------------------------
Ez meg a tegnapi hsz.-rol lemaradt, csak mint erdekesseg.

LOvesek, helyzetek

Utolso elotti Canucks meccs, 7 perc alatt, (PP nelkul!) 18- 2 volt a lovesarany ide, ebbol 1 Cancuks gol szuletett, holott percekig ki sem tudtak jonni a harmadbol (ugy mint most az Avs elleni utolso meccsen)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 19:25  l  #15823
Sose értettem minek kell 82 meccs az alapszakaszban.
----------------------------------------------------------
penz penz es megyszer penz.
3.sor

Válasz Trigo hozzászólására (#15811)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 17:07  l  #15822
  ki mondta, hogy újdonság????
hadd írjak már csalódottan a rendszer szerintem hibáíról a saját topikunkban, ok? Köszönöm.

"
"A rájátszás előtti helyezések és párosítások benne kb semmit nem ér."
De igen. Azzel nyered meg azt, hogy papíron gyengébb csapatot kapsz
"
Papíron. De tudjuk, hogy a PO-ba épp beesők messze nem gyengébbek a kényelmesen a végére leeresztőknél.
Induljon már egy Tampa 1-0-al minden párharcában. Én ezt peferálnám. Azért már érdemes lenne alapszakaszt nyerni.

"Ugye 2004-ben is et gondoltad, amikor a nagy playoff menetelésetek volt?"
igen, ezt. Most csalódott vagy?

És ha sikeresen megértettétek az írásomat, akkor láthattátok, hogy elsősorban a Tampán akadtam ki (most már ráadásul azóta söpréssel), és csak másodsorban a Flames miatt.
Nem tetszik a 82 meccses alapszakasz, nem tetszik a a PO rendszer, és annak mikéntje sem. Elfogadom, hogy ez a rednszer, de engedtessék meg hogy ne tetsszen.

Ettől még persze nem lefutott a mi párharcunk sem.
Tehát GFG!

2.sor

Válasz Tibre hozzászólására (#15815)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 16:33  l  #15821
Örök hálám, ray, hogy kimondtad helyettem. Délelőtt ücsörögtem a képernyő előtt, és próbáltam megfogalmazni ezt, de végül nem küldtem el, mert azt gondoltam, hogy csak siránkozásnak fog tűnni, de egyébként ez lett volna az irományom lényege.

Jómagam 29-30 éve várok rá, hogy legyen valami sikerélmény. 2004-ben nagyon közel volt..., de azért az azóta eltelt idő valamivel élvezetesebb volt, mint az azt megelőző, mert abban sok köszönet nem volt.

Nem vagyok optimista, na...
3.sor

Válasz ray hozzászólására (#15820)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 13:10  l  #15820
ez a práharc messze nincs lefutva. A nehézség talán abban van, hogy idegenben kell kitalálni vmi okosat, nehogy 1-3-al menjenek haza.

-
azt látom, hogy azon csapat szurkolói, akik a közel múltban átéltek stanley-kupa győzelmet, jobban el tudják képzelni, hogy milyen felállni a padlóról, szérián belül.
Akik évek óta (vagy 1-2 évtizede is talán) arra várnak, hogy történjen valami nagy durranás, ott nehezebben hiszik, hogy a csapatuk képes rá.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 11:04  l  #15819

Azt sem értem mi ez a világvége hangulat, szaros 2-1 van, hányszáz párharc fordult már meg 1-2-ről, 2-3-ról, sőt 1-3-ról is?

Célpesszimizmus csak szerintem.

Amúgy meg a Flames innen is simán tovább mehet, playoffban ugyanannyit ér egy 6-2 mint egy 1-0.
All-Star

Válasz BigFoote hozzászólására (#15817)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 11:04  l  #15818
  Tudom, hogy nekem sem kéne egyből a Dunának mennem, de sajnos hajlamos vagyok erre. Nem az a tipikus sorozat, ahol 3 meccs után biztosan lehet tudni, hogy lefutott, de én megdöbbentem az elmúlt két meccsen mutatott játékon.

Bevallom, én Money góljáról azt gondoltam és gondolom most is, hogy az egy "lucky whack at the puck" volt. Teljesen esetleges. Utána megérdemelten kiegyenlítettek, és náluk maradt a lendület, amit át is mentettek a hazai meccsükre, és gyönyörűen szétszedték a teljesen lélektelenül játszó Flames-t.

Itt jön a nagy kérdés, ami szerintem fontosabb, mint a kapusoké: mire képes Bill Peters? Az, hogy a harmadik meccset konkrétan végignézte a pad mögül, és nem tudott semmit sem tenni, hogy beinduljon a csapata, az finoman szólva is aggasztó. Kicsit olyan Gulutzan-szerű produkció volt. Ha a negyedik meccsre is úgy korcsolyáznak ki a fiúk a jégre, ahogyan kedd hajnalban, akkor felejtős a dolog, és felmerül egy sor sokkal kellemetlenebb kérdés. (Jó, nyilván, először megtudjuk, hogy voltak-e sérültek. Ha ezt tisztázták, akkor jöhetnek a kellemetlen kérdések.)

Nem negatívkodom tovább, csak annyit mondok, hogy nagyon, de nagyon kíváncsi vagyok. Holnap még felkelek négykor, de, ha ugyanazt látom, mint tegnap, akkor a hazai meccsre már nem nagyon lesz kedvem ugyanezt bevállalni. Akkor csak simán szopjanak kutyát, ahogy egy nagyon tanult és intelligens ex-kollégám mondotta volt.
3.sor

Válasz MickeyKnox hozzászólására (#15812)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 10:50  l  #15817
Ugye 2004-ben is et gondoltad, amikor a nagy playoff menetelésetek volt?

Nyilván rájátszás nélkül lenne igazságos, hiszen mindenki ugyanannyi meccset játszik mindenkivel. Mindenkinek van a csoportjában 1-2 olyan csapat amelyik januártól kicheckolt és azok ellen kell pontokat gyűjteni, és nem csak olyan csapatokból áll a csoportja amelyik 2 héttel az alapszakasz vége előtt még PO-ért küzd.
Ráadásul nyilván mindenkinek ugyanannyit kell utaznia is, ugyanannyi a B2B-je...
Mindig is volt rájátszás, nem értem, hogy mi ez a meglepődés, örülj inkább neki, hogy idén nagyjából 3 értelmezhető csapat volt a diviziótokban így garantált volt a PO, könnyű volt sok ponotot gyűjteni, sőt a pályaelőnyt is sokkal könnyebb volt megszerezni.
Az alapszakaszban olyan meccs dömping van hogy nem tudnak igazán egymás ellen készülni a csapatok, ez megváltozik a rájátszásban, sokkal mélyebben ki tudják elemezni egymást, próbálnak taktikát találni egymás ellen. Egyelőre Bednar (igazából Pratt) sokkal ügyesebben semlegesíti a ti első sorotokat mint ti a miénket, ez alapszakaszban nem lehetséges.

MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 10:11  l  #15816

"ha kiesünk most, onnantól nagyot csalódok az egész NHL-be megint"
Akkor inkább a csapatotban legyél csalódott, ehhez a ligának semmi köze
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.17. 10:01  l  #15815
ebbe mi akkora újdonság? ha alapszakaszra mérnék a bajnokságot, a san josénak is lenne már pár stanley-je és a craps se egy bajnoki címmel árválkodna. az alapszakasz csak arról szól, hogy legyen meg a playoff (ami nyugaton idén hátrafelé biciklizve is röhögve összejöhetetett), és lehetőleg egészségen, és jó formában ess be a rájátszásba. formaidőzítés.

2:1 a sorozat

Tudtommal itt is golokkal dontik el a meccset, senki nem fog mar 4-5ev mulva emlekezni, hogy Smith vagy MacKinnon nyert egy meccset es ki mennyit lott, blokkolt, stb.

Game 1: 4:0 ide,

Game 2: 2:3 (OT, kb penzfeldobas a hirtelen halal miatt)

Game 3: 2:6 (Avs)

Azaz, a szeria szempontjabol 1 ide, (1:0) a 2. meccs szo szerint 1 shiften dolt el - Frolik nem lotte be, MacKinnon igen. (1:1) 1 az Avsnak, (1:2)

Es ennyi. Ha holnaptol nyerunk 3 meccset 1:0-ra, akkor a media azzal lesz tele, hogy "After a little scare Flames prove to be too much for surging Avalanche."

Ha az Avs, akkor meg vmi ilyesmi: "Avs upset Flames while MacKinnon and Co. dominating series."

/rant over

Ettol fuggetlenul direkt ezt a hozzaszolast valasztottam, nem kell bovebben leirnom mekkora eges volt a tegnapi meccs, ABSZOLUT DICSERET az Avs jatekosainak, akik a mieinkkel ellentetben fel tudtak porogni a sorozatra, Mack pedig neha a 2004-es Iggyre hasonlit.

Mas azonban a velemenyem a 3. meccsrol (igen, a masodikon az Avs diktalta a tempot, de 2 perccel a vege elott akkor is mi vezettunk).

Amilyen jo volt Peters az alapszezonban, Bednar most egyszeruen jobb.

A masodik meccs hibait siman lehetett volna javitani, egy-ket poszton cserelni; nem tudom, hogy a jatekosok miatt nem jott ossze, vagy Peters makacs/nincs valasztasa, ahogy az elozo hosszabb posztomban megirtam.
----------------

Persze, az elso sor problema, nem is kicsit - de ez nem szimplan az o hibajuk. Ami ment az alap-szakasz nagy reszeben: megfogni az ellenfel csatarait, megneheziteni a zonaba jutast, alkalmankent teljesen lezarni a sajat zonankat.

Szet van esve a vedelem, Brodie borzalom (3 gol CSAK az o hibaja), Gio SZERINTEM az egyetlen aki kisebb serulessel jatszik (latszik a sebessegen es a korizas modjan is)

A negy csatarsorbol 2 OK (3M, Ryan), Jankowski es Neal nagyon lehuzzak a sort.

Es utoljara: Gaudreau-ek: ritka gyengek, nem vitas; de en nem az ellenfel utkozeseinek tudom be. Az o jatekuk pont az ellentete az Avs elso soranak: zonaba jutaskor JG normal esetben lelassitja a jatekot, aztan onnan indul a tamadas. Most ennek teljesen az ellentete megy, iszonyat sok korongot ad el, a zonaban az elso passz rogton ellenfelhez megy, stb.

Bocs a hosszu posztert, meg annyit, hogy a holnapi meccsig en meg bizom abban, hogy ossze tudjuk szedni magunkat, de ELISMEREM, most, ebben a pillanantban az Avs-nak all a zaszlo.

All-Star

Válasz marmota hozzászólására (#15797)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.16. 23:03  l  #15811
én máshonnan közelítem meg
sosem szerettem semmilyen sportban a rájátszásos lebonyolítást
régóta tudjuk, hogy - főleg NHL-ben - ez két külön bajnokság
Sose értettem minek kell 82 meccs az alapszakaszban, ahol lehetsz akármilyen jó, aztán meg kiesel 4-7 meccsen a f.szba.
Aztán persze tudom jól, hogy az élethez és a polgárok szórakoztatásához hozzátartozik a sok alapszakaszbeli meccs.
A rájátszás előtti helyezések és párosítások benne kb semmit nem ér. Bármi lehet.
Hozol több győzelmet alapban mint vereséget, már jó eséllyel PO-ban vagy.
De ez az egész gondolatmenetem azt hittem idén végre megváltozik kicsit. Mondván itt van a Tampa, amely tényleg, brutálisan végigdarálta mezőnyt. És itt vagyunk mi, akiknek most tényleg van egy jó csapata. Mondom idén nincs az az isten, hogy a Tampa ne menjen sokáig, és hogy mi is ne menjünk legalább 1 kört:)
És akkor mi van? a Tampa kiesik minden bizonnyal, mi is szenvedünk. Kérdem én, akkor mit számít, hogy hanyadik helyen végzel az alapszakaszban??? Megkapod a rettegett Tampát is kivágod a picsbe? Ne mááár...
Szóval ha kiesünk most, onnantól nagyot csalódok az egész NHL-be megint. Lehetsz bármilyen jó az alapban, drukkolhatod végig az egészet, szárnyalhat a csapat, aztán jön a PO és mintha semmi se történt volna előtte 82 meccsen át. Persze sok sok millió embernek ez tetszik, bejön. Nekem nem.
Mondtam már, hogy utálom a rájátszásokat? :))
2.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.16. 19:25  l  #15810
Felőlem maradhat Smith, sőt inkább maradjon. Nem kell, hogy megtáltosodjanak a kapuscsere után.
MVP

Válasz Vorangee hozzászólására (#15809)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2019.04.16. 19:16  l  #15809
Azt hittem Calgaryban volt a meccs...

Otherway; ez visszafele is nagyon könnyen igaz lehet...

Gondolom Vernon maszkjáról amúgy is rosszak az emlékek, azért nem akarod a kapuban látni.
1.sor

Válasz Shad hozzászólására (#15807)
  A hoki kapusok nem egészen normálisak. Amióta az ember felegyenesedett, a faj túlélését annak a szabálynak a betartása biztosította, hogyha valami kemény és potenciálisan halálos tart feléd nagy sebességgel, akkor húzz el az útjából - Jim Taylor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120
121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150